Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель, яка представлена в чорному та білому. Технологія 4D Air Delivery — полегшить Вам керування жалюзі, за допомогою пульта керування, Ви зможете регулювати потік повітря, горизонтально та вертикально. Функція Wi-Fi зробить комфортне керування кондиціонером із будь-якої точки світу. R 410 Гарантія 5 років. Компресор GMCC.
- Автоматичний перезапуск
- Самоочищення
- Режим сна
- Швидке охолодження/нагрівання
- Функція самодіагностики
- 4D Air Delivery
- Wi-Fi Ready
- Тиха робота
- Таймер
- Двосторонній випуск дренажу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AUX |
| Країна виробник | Китай |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 2,61 |
| EER | 3,26 |
| SCOP | 3,09 |
| SEER | 4,68 |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 8.5 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 29 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/12 мм |
| Клас енергоефективності | B |
| Макс. температура на обігрівання | 25 °C |
| Макс. температура на охолодження | 47 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 12 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 16 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Основні режими | обігрівання, охолодження |
| Особливості | 4D Air Delivery |
| Площа | 35 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -7 °C |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Неінверторний кондиціонер |
| Тип встановлення | Дистанційне керування |
| Тип фреону | R-410А |
| Колір | Чорний |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 788/292/198 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 730/545/285 |




