Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Інверторний мотор вентилятора A-PAM DC Inverter.
- Self-clean (метод виморожування теплообмінника, видалення шкідливих мікроорганізмів, очищення випарника до 99,9%).
- 3D автоматичний повітряний потік.
- Авто Стар.
- Самодіагностика.
- 2-стороння конструкція трубопроводів.
- Технічне опалення +10 °C.
- Підігрів піддона.
- Обігрівання за -30 °C, охолодження -10 °C.
- Фреон R32.
- Клас енергоефективності: А++ + ++.
- Модуль Wi-Fi.
- Тижневий таймер. Програмуйте час і режим роботи кондиціонера, як вам хочеться.
- Групове керування. Об'єднуйте кондиціонери в групи, якщо кілька штук.
- Розумні повідомлення. Кондиціонер нагадає про чищення в пуш-повідомленні.
- Діагностика несправностей. Оперативно дізнаєтеся про несправності системи.
- Рівень шуму — 20 дБ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 4.3 |
| EER | 4.3 |
| SCOP | 5.4 |
| SEER | 8.5 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 11.5 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 39 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/9 мм |
| Клас енергоефективності | А+++ |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 600 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 25 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -30 °C |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 900х310х210 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 820х614х338 |


