Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УФ лампа
УФ-промені знищують молекулярну структуру ДНК шкідливих мікроорганізмів і бактерій, завдяки цьому досягається стерилізувальний ефект без використання хімікатів.
Стерилізація 56 °C
Нагрівання випарника до температури 56 °C упродовж 30 хвилин, у такий спосіб усі віруси й бактерії знищуються.
Дбайливе обдування та підготовка
Кондиціонер вибирає спосіб обдування від режиму. Направить потік повітря вгору, якщо режим «Охолодження». І вниз, якщо замерзли та натиснули «Обогрів».
Вертикальні та горизонтальні жалюзі кочення кондиціонера розподіляють повітря в 11 напрямках. Так досягається його рівномірний розподіл у всьому об'ємі приміщення.
Віддалене керування
Керуй кліматом звідки завгодно, відстань не проблема! Вайфовий модуль допомагає під'єднатися до інтернету та налаштувати кондиціонер через хмарний сервіс. Застосунок Haier Smart Air встановлюється під Android або iOS. Досить завантажити та почати користуватися 3G або дистанційно.
МОЖЛИВОСТІ WI-FI:
- Тижневий таймер. Програмуйте час і режим роботи кондиціонера, як вам хочеться.
- Групове керування. Об'єднуйте кондиціонери в групи, якщо кілька штук.
- Розумні повідомлення. Кондиціонер нагадає про чищення в пуш-повідомленні.
- Діагностика несправностей. Оперативно дізнаєтеся про несправності системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 4 |
| EER | 6.1 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 11.6 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 32.7 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/12 мм |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 1550 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 50 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -20 °C |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип фреону | R-32 |
| Керування з мобільної програми через Wi-Fi | Да |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 975x320x220 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 800x553x275 |


