Самоочищення
З функцією «Self Clean» ви не переживаєте за чистоту кондиціонера та якість повітря. Кондиціонер очистить себе сам від пилу та шкідливих мікроорганізмів. Самоочищення працює з пульта та зі смартфона. Час повного очищення — 21 хвилина. Заощаджувати час сервісного обслуговування й стежити за своїм здоров'ям — просто!
Супертихий
Кондиціонери Haier тихіше працюють, ніж інші, тому й не заважають. Наприклад, рівень шуму інверторного кондиціонера Haier Tibio Inverter — 19 дБ.
Дбайливе обдування та підготовка
Кондиціонер вибирає спосіб обдування від режиму.
Направить потік повітря вгору, якщо режим «Охолодження».
І вниз, якщо замерзли та натиснули «Обогрів».
Вертикальні та горизонтальні жалюзі кондиціонера розподіляють повітря в 11 напрямках.
Так досягається його рівномірний розподіл у всьому об'ємі приміщення.
Ефективне обігрівання
Під час морозів інверторне керування компресором «A-PAM» допомагає кондиціонеру підвищити ККД. Кондиціонери з інвертором працюють плавно та тихо.
Переваги інвертора A-PAM:
- стійка робота за низьких температур (до -20 °C),
- підвищений ресурс компресора та довговічність,
- швидкий вихід на режим ХОЛОД або ТЕПЛО,
- температурна точність і плавність регулювання.
Протизледеніння
Спеціальна конструкція піддона з нагрівачем не дасть змогу замерзнути теплообміннику та мотору вентилятора в режимі опалення. А надмірна волога швидко віддалиться через додаткові дренажні отвори. Завдяки цьому кондиціонер скоротить неефективний простий і позбавить тривалих перебоїв подавання тепла. Ви не встигнете змерзнути.
- Фреон R32.
- Клас енергоефективності А++/+А.
- Обогрев при -20?С.
- Self-clean (метод виморожування теплообмінника, видалення шкідливих мікроорганізмів, очищення випарника до 99,9%).
- Супертихий 20 дБ (А).
- Удосконалений повітряний потік 12М+.
- Комфортний сон.
- Захист компресора.
- Інтелектуальний повітряний потік.
- 24-годинний таймер.
- Турборежим.
- Прихований світлодіодний дисплей.
- Електричний нагрівач у зовнішньому блоці.
- Керування WI-FI (опціонально).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3.7 |
| EER | 3.25 |
| SCOP | 4 |
| SEER | 7.1 |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 14 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 47.3 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм/12 мм |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Макс. температура на обігрівання | 24°C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 2160 |
| Максимальний перепад висот, м | 15 |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -10 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 70 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -20 °C |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 1125х335х240 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 890x697x353 |


