Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дбайливе обдування та підготовка
Кондиціонер вибирає спосіб обдування від режиму. Направить потік повітря вгору, якщо режим «Охолодження». І вниз, якщо замерзли та натиснули «Обогрів».
Вертикальні та горизонтальні жалюзі кочення кондиціонера розподіляють повітря в 11 напрямках. Так досягається його рівномірний розподіл у всьому об'ємі приміщення.
Всесезонне охолодження для серверних
Кондиціонери з зимовим комплектом підтримують номінальну температуру та тиск конденсації в діапазоні 45 0С... ‒30 ⁰С. Безвідмовно працюють у серверних, телеком-станціях, винних і навіть квіткових магазинах!
Тільки для трьох моделей: 3,3 кВт-5,1 кВт-7,1 кВт
- HSU-12HT103/R2 HSU-12HUN03/R2-A
- HSU-18HT103/R2 HSU-18HUN03/R2-A
- HSU-24HT103/R2 HSU-24HUN03/R2-A
Зимова комплектація в складанні:
- Датчик температури конденсації зовнішнього блока;
- Додаткові міжблокові кабелі;
- Підігрів компресора та піддона;
- РДК електроніка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3,6 |
| EER | 3.2 |
| SCOP | 3.61 |
| SEER | 3.21 |
| Вага внутрішнього блока (кг) | 13 |
| Вага зовнішнього блока (кг) | 35.2 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр труб (рідкість/ газ) | 6 мм, 12 мм |
| Клас енергоефективності | A |
| Макс. температура на обігрівання | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 1590 |
| Максимальний перепад висот, м | 15 |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Особливості | дешевий кондиціонер |
| Площа | 50 кв.м |
| Робота на обігрівання за температури | -30 °C |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Неінверторний кондиціонер |
| Тип фреону | R-410A |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 1008x318x225 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 780x540x245 |


