Кондиціонер інверторний AUX ASW/AS-H12FFR3DI — інверторна спліт-система, серія Fusion Inverter 2023 року випуску, розрахована на роботу на обігрів до -15°C. площа обслуговування ≈ 35м². Бюджетна серія Fusion Inverter розрахована на опалення приміщення при бюджетній стартовій вартості. Дизайн внутрішнього блоку виконаний в плавних спокійних формах білого кольору з гладкою поверхнею передньої панелі. Спліт-системи серії Fusion Inverter оснащені інформативним LED-дисплеєм зі зручною індикацією режимів роботи. Внутрішній корпус приладу виконаний з високоякісного пластику.
Система фільтрації оснащена особливим фільтром грубої очистки, який завдяки дрібній сітці захищає нутрощі кондиціонера для його довговічної роботи і набагато ефективніше очищає повітря від дрібних частинок пилу. Самоочищення внутрішнього блоку допоможе утримувати кондиціонер в чистоті і дозволить дихати чистим повітрям.
Відмінні риси моделі AUX серії Fusion Inverter:
- Іонізатор повітря – одна з ключових функцій, яка позитивно впливає на наш настрій, самопочуття та концентрацію під час роботи чи навчання. Іонізатор вирівнює рівень позитивних і негативних іонів у приміщенні, запобігаючи таким чином розвитку вірусів, грибків і бактерій. Крім того, нейтралізує алергени та неприємні запахи.
- Фільтр PM 2,5 – за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, тривалий вплив PM2,5 призводить до скорочення тривалості життя. Кондиціонери Fusion оснащені фільтром PM2.5, який видаляє дрібні частинки пилу, що витають у повітрі, і видаляє 99,9% цих забруднюючих речовин, забезпечуючи чисте та здорове повітря.
- Антибактеріальний фільтр – незамінний для видалення всіх видів бактерій і патогенних мікроорганізмів, які затримуються на антибактеріальному покритті, розміщеному на поверхні фільтра. Завдяки бактерицидним речовинам, що знаходяться на поверхні фільтра, пригнічується їх розвиток.
- Фільтр високої щільності – кондиціонер оснащено фільтром високої щільності, який ефективно затримує забруднювачі повітря, зокрема пил і частинки бруду.
- Робота кондиціонера на обігрів до -15°C за вікном.
- Збірка на власному заводі AUX в Китаї.
- Клас енергоефективності A++.
- Режим Sleep (економія електроенергії, зниження шуму на 4 дБ).
- Режим самоочищення - висушування внутрішнього блоку протягом 35 хвилин.
- Компресор - Highly/Hitachi (роторний).
Повна гарантія від виробника - 5 років.
| Маркування кондиціонера | 12 тис. BTU |
| SCOP | 4,03 |
| SEER | 6,19 |
| Вага внутрішнього блоку (кг) | 8 |
| Вага зовнішнього блоку (кг) | 18 |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 750*285*200 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 650*456*233 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діаметр труб (рідина / газ) | 6 мм \ 9 мм |
| Класс енергоефективності | А++ |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
| Максимальна споживча потужність, Вт | 1600 |
| Максимальный перепад висот, м | 10 |
| Макс. температура на обігрів | 30 °C |
| Макс. температура на охолодження | 50 °C |
| Робота на обігрів при температурі | -15 °C |
| Мін. температура на охолодження | 16 °C |
| Потужність обігріву | 3.8(1.0-4.2) кВт |
| Потужність охолодження | 3.5(0.8-4.1) кВт |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Основні режими | обігрів, охолодження |
| Площа | 35 кв.м |
| Режим обігріву | стандартний |
| Режим роботи | осушення,охолодження та обігрів |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | настінний |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип установки | Дистанційне керування |
| Тип фреона | R-32 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 53/49/45/39 |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 62 |
| Колір | Білий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AUX |
| Країна виробник | Гонконг |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Нічний режим роботи | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тип управління | Пультом |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 285 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 750 мм |










