
WindFree™ BLACK
Надайте своєму дому справжнього стилю завдяки елегантному сучасному вигляду, який відображає поточну тенденцію темних кольорів. Оздоблення «WindFree™ BLACK» — це насичений темний колір, який гармонійно поєднується з розкішними темними тонами сучасного інтер’єру та буде мати вигляд майже в будь-якій кімнаті вашого будинку.
AI Автоматичне охолодження
Спробуйте інтелектуальний спосіб життя за допомогою AI Auto Cooling. Він автоматично оптимізує різні режими, аналізуючи умови приміщення та схеми використання. З бажаної температури, вона автоматично перетворюється на найбільш відповідний режим підтримки оптимальних умов.
Розроблений, щоб ефективно охолоджувати
Режим швидкого охолодження
Режим “Швидке охолодження” дозволяє швидко охолодити повітря завдяки роботі компресора та вентиляції в режимі максимальної потужності на 43% швидше. Завдяки продуманому дизайну, у кондиціонера на 15% більше вентилятори, 18% ширше повітропровід, 31% ширше лопаті. Повітря розпорошується рівномірніше і далі.
Менше шуму та енергоспоживання
Інверторний компресор
Високоефективний інверторний компресор підтримує бажану температуру без частих включень та вимкнень. Тому кондиціонер споживає до 73% менше електроенергії, а завдяки неодимовим магнітам кондиціонер працює тихіше і надійніше.
Дистанційне керування в будь-який час та в будь-якому місці
SmartThings
Контролюйте температуру у вашому будинку в будь-який час і будь-де. За допомогою програми SmartThings ви можете дистанційно керувати та контролювати кондиціонер лише одним дотиком. Або просто вкажіть системі штучного інтелекту (AI) чого ви хочете, і вона це зробить запропонувавши найкращі налаштування.
* Доступно на пристроях Android та iOS. Необхідне з’єднання Wi-Fi та обліковий запис Samsung. Голосовий контроль підтримується англійською (США, Великобританія, Індія), китайською, корейською, французькою, німецькою, італійською та іспанською мовами. Португальська також отримає підтримку до кінця 2019 року.
Зберігає свіжість – автоматично
Автоочищення
При вимкненні кондиціонера, функція самоочищення підтримує роботу вентилятора доти, доки пил та волога не будуть видалені з теплообмінника кондиціонера. В результаті кондиціонер залишається чистим і сухим, у ньому не утворюються бактерії та пліснява.
Легке очищення антибактеріальних фільтрів
Easy Filter Plus
На відміну від звичайних кондиціонерів з незручним доступом до нового кондиціонер Samsung оснащений фільтром, встановленим на верхній панелі. Його можна легко вийняти та встановити назад. Для цього не потрібно відкривати кришку та зусиллям витягати фільтр. Антибактеріальне покриття фільтруючого елемента видаляє з повітря небезпечні забруднення та алергени.
Менше енергії, але не ефективності
DuraFin ™
Кондиціонер прослужить довше завдяки спеціальному антикорозійного покриття, яке захищає компресор від іржі та забезпечує ефективну продуктивність. Антикорозійне покриття витримало соляний тест (SST) протягом 480 годин.
Антикорозійне покриття для тривалої роботи
DuraFin ™ Plus
Кондиціонер прослужить довше завдяки спеціальному антикорозійному покриттю, яке захищає компресор від іржі та забезпечує ефективну продуктивність. Антикорозійне покриття витримало соляний тест (SST) протягом 480 годин.
Екологічно чистий холодоагент
R32 холодагент
Захистіть планету, зменшивши вплив кліматичних змін. Кондиціонер використовує холодоагент R32 нового покоління, сприяє збереженню озонового шару та має низький вплив на глобальне потепління порівняно із звичайними холодоагентами R22 або R410A. Отже, це набагато екологічніше.
Менше енергії, але не ефективності
ECO режим
Заощаджуйте енергію та гроші з ECO режимом. У порівнянні зі стандартним режимом роботи споживається менше енергії, при цьому ефективність нагрівання та охолодження залишається на колишньому рівні. Так забезпечується зменшення рахунків за електроенергію та у приміщенні підтримується прохолодна комфортна атмосфера.
Спокійний сон усю ніч
Режим комфортного сну
Режим комфортного сну створює оптимальну атмосферу, коли ви спите. Система автоматичного контролю температури підтримує в кімнаті комфортну температуру, завдяки чому ви швидко засинаєте та прокидаєтеся свіжим та відпочилим.

Характеристики кондиціонера Samsung AR24BXFAMWKNUA
| Тип системы: | сплит-система |
| Обслуживаемая площадь: | 70 м² |
| Тип компрессора: | инверторный |
| Холодопроизводительность: | 6,5 кВт |
| Теплопроизводительность: | 7,4 кВт |
| Потребляемая мощность (охлаждение/обогрев): | 1,4/1,2 кВт |
| Температура наружного воздуха (охлаждение/обогрев): | от -10 до +46 °C / от -15 до +24 °C |
| Режимы работы: |
|
| Внутренний блок | |
| Тип установки: | настенный |
| Цвет внутреннего блока: | черный |
| Уровень шума: | 26/54 дБ |
| Wi-Fi модуль: | есть |
| Пульт управления: | есть |
| Дисплей: | есть |
| Размеры внутреннего блока (ВхШхГ): | 299*1055*215 мм |
| Вес внутреннего блока: | 11,5 кг |
| Наружный блок | |
| Диаметр труб (жидкостная/газовая): | 6,35/12,7 мм |
| Длина трассы/перепад высот: | 30/15,88 м |
| Хладагент: | R32 |
| Размеры наружного блока (ВхШхГ): | 638*880*310 мм |
| Вес наружного блока: | 43,4 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Потужність обігріву | 1.4 Вт |
| Потужність охолодження | 1.2 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 4 |
| Режим осушення повітря | Ні |
| Режим вентиляції | Ні |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 30 м |
| Мінімальна температура | -22 град. |
| Максимальна температура | 48 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1.4 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1.2 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -22 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 299 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1045 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 215 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 638 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 880 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 310 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 43.4 кг |










