Мережевий подовжувач EUROPOWER EPW515, 220 В/10 А, 2,5 КВт, 5 розеток, 1,5 м, переріз 3х0,75 мм, білий, с





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий подовжувач EUROPOWER EPW515 — зручна, потужна річ, яка допоможе тобі під'єднати всі свої пристрої. 5 розеток, міцний і надійний кабель, все, що тобі потрібно. Просто та надійно — це про EUROPOWER EPW515.
Правила експлуатації:
• не під'єднуй у подовжувач прилади з ушкодженнями вилки або корпусу
• не засовуй у розетку пальці або інші частини свого тіла
• не проливай на подовжувач воду або інші рідини
Характеристики:
• Вхідна напруга 220 В
• Потужність: 2500 Вт
• Сила тока: 10 A
• Кількість розеток: 5
• Перетин дротів: 3х0,75мм,
• Довжина кабелю: 1,5 м,
• З перемикачем
• Колір: білий
• Паковання: пакет
Правила експлуатації:
• не під'єднуй у подовжувач прилади з ушкодженнями вилки або корпусу
• не засовуй у розетку пальці або інші частини свого тіла
• не проливай на подовжувач воду або інші рідини
Характеристики:
• Вхідна напруга 220 В
• Потужність: 2500 Вт
• Сила тока: 10 A
• Кількість розеток: 5
• Перетин дротів: 3х0,75мм,
• Довжина кабелю: 1,5 м,
• З перемикачем
• Колір: білий
• Паковання: пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6,1 |
| Вага внутрішнього блоку (кг) | 12.80 |
| Вага зовнішнього блоку (кг) | 51.90 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Діаметр труб (рідина / газ) | 9 мм, 16 мм |
| Класс енергоефективності | A++ |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. температура на обігрів | 30 °C |
| Макс. температура на охолодження | 50 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 50 м |
| Максимальна споживча потужність, Вт | 3510 |
| Максимальний перепад висот, м | 25 м |
| Маркування кондиціонера | 24 тис. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 70 кв.м |
| Режим обігріву | стандартний |
| Режим роботи | осушення,охолодження та обігрів |
| Робота на обігрів при температурі | -23 °C |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 1038 x 325 x 235 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 845 x 702 x 363 |

