Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Blue Fin
Блакитне покриття ребра теплообмінника - Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ та впливів агресивного зовнішнього середовища. Може відрізнятися кольором (мати блакитний, зелений, золотий або взагалі не мати кольору (прозорий лак)).
Cleaning (Очищення)
Технологія Active Clean змиває пил, плісняву та жир, які можуть викликати запах, коли вони прилипають до теплообмінника, автоматично заморожуючи, а потім швидко розморожуючи іній, розігріваючи теплообмінник. Після цього крильчатка продовжує працювати, щоб остаточно просушити теплообмінник. Коли цю функцію увімкнено, на дисплеї внутрішнього блоку відображається індикація «CL», через 20–45 хвилин блок автоматично вимкнеться і сам скасує функцію активного очищення. Для проведення очищення надалі, необхідно заново включити цю функцію.
Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи при цьому ефективнішу роботу кондиціонера.
Компресор DC inverter
Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином зниження споживання енергії економить Ваші витрати. Така система значно економніша і надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.
Контроль та управління по Wi-Fi (Опція - Wi-Fi флешка)
Midea RAC розробила мобільний додаток для сучасних смартфонів, який виконує функцію пульта. Як і пульт управління, смартфон керує кондиціонером через інфрачервоний порт, а у разі найсучасніших моделей кондиціонерів Midea – через Wi-Fi-з'єднання (для деяких серій Wi-Fi stick – опція).
Покупці можуть абсолютно безкоштовно завантажити програму для смартфона за допомогою QR-кодів, що знаходяться в інструкції користувача.
Можливості програми:
Зовнішній блок дизайну "Діамант"
Дизайнери Midea не забули і про зовнішній вигляд корпусу зовнішнього блоку кондиціонера, що саме собою рідкість для кліматичної техніки. Зовнішній блок набагато витонченіший за своїх побратимів, має грані, як у діаманта, а увага до деталей говорить про високий рівень виробництва та ретельно продуману дизайн-концепцію.
Нічний режим
Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а також автоматично через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до заданого значення.
Виявлення витоку холодоагенту
У випадку, якщо виток хладагента виявлено, на дисплеї внутрішнього блоку з'явиться код помилки «ЕС». Ця функція допоможе захистити компресор від поломки при підвищенні температури внаслідок витоку холодоагенту.
Озонобезпечний фреон R32
Новий холодоагент R32 (дифторметан) має значні переваги. Насамперед це стосується потенціалу глобального потепління (ПГП). Якщо порівнювати досить популярний зараз холодоагент R410A з R32, то останній відрізняється зменшеним більш ніж на 65% ПГП. З цього випливає, що від нового холодоагенту меншою мірою страждає довкілля. Також R32 відрізняється зниженою в'язкістю та щільністю. За рахунок нижчої щільності зменшується інтенсивність витрачання фреону з урахуванням однакових показників потужності. Щільність дифторметану майже на 30% менша порівняно з R410A.
Режим осушення повітря
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що базується на різниці між встановленою темпаратурою та дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним включенням та вимкненням режимів охолодження та вентиляції.
При ввімкненні режиму осушення на ПДК відображається символ "Крапелька"
Режим Турбо
Функція Turbo - при включенні даного режиму, кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрів, для створення комфортних умов в найкоротший час.
Функція "Слідкуй за мною (Follow Me)"
При включенні даної функції на ПДУ, процесор управління внутрішнього блоку отримуватиме дані про температуру в кімнаті з температурного датчика, встановленого в пульті дистанційного керування, що дозволяє точніше регулювати роботу кондиціонера, досягаючи заданого режиму в зоні знаходження ПДУ в кімнаті. Зона дії сигналу від пульта вбирається у 8 м.п. по прямій лінії "пульт – внутрішній блок".
Теплообмінник із підвищеною тепловіддачею
Підвищена тепловіддача. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми.
Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.
Технологія 180-градусного інверторного перетворення
Технологія 180°-градусного хвильового інверторного перетворення – напруга, що управляє, без «імпульсних» ефектів (усувається ступінчастість синусоїди).
Порівняно зі стандартним 120° струмом прямокутної форми надає такі переваги:
- Можливість роботи при ширшому діапазоні напруги живлення і частоти струму.
- Велику енергоефективність та енергозбереження.
- М'якший старт, нижче шум і вібрації.
- Великі можливості керування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3.71 |
| EER | 3.21 |
| SCOP | 4.20 ... 5.50 |
| SEER | 7 |
| Вага внутрішнього блоку (кг) | 8.70 |
| Вага зовнішнього блоку (кг) | 23.70 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діаметр труб (рідина / газ) | 6 мм/9 мм |
| Класс енергоефективності | А++ |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. температура на обігрів | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 50 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальна споживча потужність, Вт | 1200 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 12 тис. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 35 кв.м |
| Режим роботи | охолодження та обігрів |
| Робота на обігрів при температурі | -25 °C |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 835 x 295 x 208 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 720 x 495 x 270 |










