Smart Gentle Wind
Вертикальні жалюзі у формі листків, пропускають повітря через мікро-отвори, перетворюючи дисперсний потік повітря на ніжний та м'який.

Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
- Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
- Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.

Ефект Коанди
Ефект душу (в режимі охолодження) – холодний потік повітря опускається на користувача зверху.
Ефект ковдри (в режимі обігріву) – більш широке та краще розповсюдження теплого повітря по підлозі.
I Feel
У пульт керування вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру, безпосередньо в зоні знаходження людей.

Холодоагент R32
Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.

Самоочищення
Видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C - не дає знизиться температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.

Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C.
Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.


Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Технологія штучного інтелекту дозволяє швидше досягати режиму заданої температури та більш точно його підтримувати з плином часу.
Коли досягнута встановлена температура й компресор має низьке навантаження, він може працювати з ультра-низькою частотою обертання, для збереження електроенергії водночас підтримуючи стабільну та комфортну температуру в кімнаті.

Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.

Легке встановлення та обслуговування
Оптимізована конструкція дозволяє заощадити час на монтаж та технічне обслуговування кондиціонера.
Обігрів до -30°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -30°С.


Стерилізація UVC
Ультрафіолетове випромінювання забезпечує високу ефективність у боротьбі з токсинами. Сертифікована процедура очищення знищує ДНК/РНК вірусів та бактерій, забезпечуючи стерилізацію повітря. Вбиває 98,66% бактерій.

B.I.G. Сare
4-ступенева технологія очищення повітря. Вбудований у вентиляційний отвір біполярний іонний генератор випромінює заряджені електрони для іонізації повітря та генерує великий обсяг плазми, атомів, сильної окисної речовини, які знищують бактерії та віруси.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Гонконг |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Ні |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Максимальна температура | 30 град. |
| Мінімальна температура | -30 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Ні |
| Режим осушення повітря | Ні |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 920 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 380 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 699 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 1110 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 222 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 333 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |




