Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Mitsubishi Heavy SRK * ZS-W
Mitsubishi Heavy SRK * ZS-W- інверторна спліт-система з тепловим насосом серії Premium лінійки 2019 року зі високим показником енергозбереження, компоненти подачі повітря якої розроблені спільно з авіаційним підрозділом компанії.
Система Mitsubishi Heavy SRK * ZS-W використовує в своїй роботі виключно холодоагент R-32, що значно знижує її негативний вплив на навколишнє середовище і підвищує енергоефективність пристрою. Крім енергоефективності до переваг системи можна віднести:
- Система очищення від алергенів - потужна система видалення побутових алергенів із застосуванням температури і вологості.
- Антиалергенний фільтр - дезактивує пилок, кліщів і алергени від шерсті домашніх тварин та інших забруднювачів.
- Миється фотокаталітичний фільтр - дезактивує молекули, тим самим знищує неприємний запах. Для відновлення функцій фільтр досить промити водою і висушити на сонці.
- Тиха робота: в тихому режимі рівень шуму внутрішнього блоку на 3 дБ нижче номінальної показника.
- Автоматичний режим заслінок - для кожного режиму роботи кондиціонер автоматично вибирає оптимальний кут нахилу заслінок (режим охолодження і осушення - горизонтальна подача повітря, режим нагріву - подача повітря під кутом).
- Рух заслінок можливо вгору / низ і вправо / вліво - під час руху їх можна зафіксувати під будь-яким кутом.
- Гнучкий автоматичний режим, який визначає параметри температури на підставі гнучких розрахунків і регулює температуру інвертора.
- Наявність режиму 3D Авто, який забезпечує оптимальний режим охолодження або нагрівання повітря.
- Осушення - кондиціонер знижує вологість приміщення.
- Режим підвищеної продуктивності - система протягом 15 хв. працює з максимальною продуктивністю, цей режим зручний якщо потрібно швидко досягти заданої температури.
- Тижневий таймер - може бути налаштоване до 4-х індивідуальних програм для кожного дня тижня.
- Цілодобовий програмований таймер вкл. / викл.
- Сплячий режим - температура приміщення автоматично регулюється під час встановленого сплячого режиму, таким чином, в приміщенні не буде занадто холодно або жарко.
- При неполадках роботи кондиціонера внутрішній мікрокомп'ютер автоматично проведе самодіагностику.
- Режим самоочищення, при якому, після припинення нормальної роботи пристрою, внутрішній блок просушується, що запобігає зростання цвілі.
- Можливість збереження налаштувань (режим, температура, напрям потоку і т.п.), які активуються одним натисканням.
- Дана спліт-система опціонально може бути укомплектована штатним WI-FI приймачем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 4,58 |
| EER | 4,55 |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блоку (кг) | 9.50 кг |
| Вага зовнішнього блоку (кг) | 31 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діаметр труб (рідина / газ) | 6 мм, 9 мм |
| Класс енергоефективності | A++ |
| Країна-виробник | Таіланд |
| Макс. температура на обігрів | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 46 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 м |
| Максимальна споживча потужність, Вт | 590 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 м |
| Маркування кондиціонера | 9 тис. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 20 кв.м |
| Режим обігріву | тепловий насос повітря-повітря |
| Режим роботи | охолодження та обігрів |
| Робота на обігрів при температурі | -15 °C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 50, 53 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку, дБ | 56, 58 дБ |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Функції | wi-fi управління (опція),вибір режимів роботи,іонізація,нічний режим роботи,самоочищення,таймер 24 години |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 870 мм / 290 мм / 230 мм |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 780 мм / 540 мм / 290 мм |






