Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Блакитне покриття ребра теплообмінника - Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ та впливів агресивного зовнішнього середовища. Може відрізнятися кольором (мати блакитний, зелений, золотий або взагалі не мати кольору (прозорий лак)).
- Режим "Тиша" – кондиціонер знижує оберти вентилятора внутрішнього блоку до мінімальних, при цьому рівень шуму роботи кондиціонера також знижується.
- Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи при цьому ефективнішу роботу кондиціонера.
- Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином зниження споживання енергії економить Ваші витрати. Така система значно економніша і надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.
- Midea RAC розробила мобільний додаток для сучасних смартфонів, який виконує функцію пульта. Як і пульт управління, смартфон керує кондиціонером через інфрачервоний порт, а у разі найсучасніших моделей кондиціонерів Midea – через Wi-Fi-з'єднання (для деяких серій Wi-Fi stick – опція).
- Покупці можуть абсолютно безкоштовно завантажити програму для смартфона за допомогою QR-кодів, що знаходяться в інструкції користувача.
- Дизайнери Midea не забули і про зовнішній вигляд корпусу зовнішнього блоку кондиціонера, що саме собою рідкість для кліматичної техніки. Зовнішній блок набагато витонченіший за своїх побратимів, має грані, як у діаманта, а увага до деталей говорить про високий рівень виробництва та ретельно продуману дизайн-концепцію.
- Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а також автоматично через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до заданого значення.
- У випадку, якщо виток хладагента виявлено, на дисплеї внутрішнього блоку з'явиться код помилки «ЕС». Ця функція допоможе захистити компресор від поломки при підвищенні температури внаслідок витоку холодоагенту.
- Захист від замерзання приміщення, температура +8°С.
- Система управління кондиціонерів може підтримувати у приміщенні температуру повітря +8С, щоб не сильно охолоджувалися стіни та не замерзав водогін. Це актуально використовувати для дач, гаражів або якщо Ви їдете у відпустку взимку, і Вам не потрібне постійне прогрівання приміщення до комфортної температури. При цьому кондиціонер споживає менше електроенергії, оскільки перепад температури вулиця/приміщення зменшується
- Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що базується на різниці між встановленою темпаратурою та дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним включенням та вимкненням режимів охолодження та вентиляції. При ввімкненні режиму осушення на ПДК відображається символ "Крапелька"
- Підвищена тепловіддача. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання та, отже, збільшується ефективність роботи системи.
- Технологія 180°-градусного хвильового інверторного перетворення – напруга, що управляє, без «імпульсних» ефектів (усувається ступінчастість синусоїди).
- Порівняно зі стандартним 120° струмом прямокутної форми надає такі переваги:
- Можливість роботи при ширшому діапазоні напруги живлення і частоти струму.
- Велику енергоефективність та енергозбереження.
- М'якший старт, нижче шум і вібрації.
Великі можливості керування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 3.51 |
| EER | 3.01 |
| SCOP | 3.4 |
| SEER | 5.6 |
| Вага внутрішнього блоку (кг) | 10.4 |
| Вага зовнішнього блоку (кг) | 29.9 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діаметр труб (рідина / газ) | 6 мм/12 мм |
| Класс енергоефективності | А |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. температура на обігрів | 30 °C |
| Макс. температура на охолодження | 50 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 30 |
| Максимальна споживча потужність, Вт | 2360 |
| Максимальний перепад висот, м | 20 |
| Маркування кондиціонера | 18 тис. BTU |
| Мін. температура на охолодження | 0 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 50 кв.м |
| Режим роботи | охолодження та обігрів |
| Робота на обігрів при температурі | -15 °C |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-410A |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 957 x 302 x 213 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 770 x 555 x 300 |










