Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
EWT Clima, серiя NEW PASSAT (DC Inverter, -25°С).
Функціональні характеристики серії Пасат:
- R-32;
- А++;
- Plasma Ion Generator;
- Wi-Fi;
- iFeel;
- Режим auto / cool / fan / dry / heat;
- Прихований дисплей;
- Функція +8;
- Таймер 24;
- Режим Turbo;
- Блокування пульта ДУ;
- Запуск при низькій напрузі;
- Код помилки через внутрішній блок;
- Функція Energy - Saving;
- Багатошвидкісний двигун внутрішнього блоку;
- Запуск при низькій температурі;
- Нагрів та охолодження при низьких температурах;
- Auto Restart;
- Самодіагностика;
- Режим сну;
- Автоматичні горизонтальні та вертикальні жалюзі;
- Повітряний фільтр;
- Електронний розширювальний клапан;
- Подвійний теплообмінник 12-24;
- Електронний розширювальний клапан (ЕРВ);
- Підігрів картеру;
- Підігрів дренажу;
- Покриття теплообмінника BLUE FIN;
- Завод Gree/ Компресор GREE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT Clima |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP | 5.1 |
| SEER | 7 |
| Wi-Fi | Да |
| Вага внутрішнього блоку (кг) | 10.5 |
| Вага зовнішнього блоку (кг) | 31 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діаметр труб (рідина / газ) | 6 мм / 9 мм |
| Класс енергоефективності | А++ |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. температура на обігрів | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 43 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Максимальна споживча потужність, Вт | 1090 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 12 тис. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 35 кв.м |
| Режим обігріву | стандартний |
| Режим роботи | Осушення, охолодження та обігрів |
| Робота на обігрів при температурі | -25 °C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку, дБ | 42/38/35/32/30/28/26 |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Споживана потужність (обігрів/охолодження) | 90-1500 Ватів |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Управління з мобільного додатку по Wi-Fi | Да |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 845×289×209 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 848×596×320 |










