Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
EWT Clima Scirocco DC Inverter
Тихі інверторні кондиціонери з підвищеним класом енергоефективності А ++. Стійко працюють на обігрів при -20?C і шумом 19 дБ.
Кондиціонер EWT Clima серії Scirocco DC Inverter укомплектований інверторним компресором Panasonic, завод Skyworth. Така технологія в значній мірі збільшує рівень ККД, також ви отримаєте функціональність при економному споживанні електроенергії.
- Режими роботи: охолодження / обігрів / осушення / вентиляція
- Стабільна робота від -20 до + 48 ° C
- Висока енергоефективність (клас А ++)
- Низький рівень шуму 19 дБ
- Режим чергового опалення + 8 ° C
- Програмний таймер
- Автовентиляція
- Автоматичний режим роботи
- Блокування дистанційного керування
- Запуск при низькій напрузі
- Код помилки через внутрішній блок
- Ліво і правостороннє підключення
- Багатошвидкісний двигун внутрішнього блоку
- Запуск при низькій температурі
- Підігрів картера
- Підігрів дренажу
- Очистка і осушення
- Авторестарт
- Самодіагностика
- Режим сну
- Повітряний фільтр
- Фреон R32
- Гарантія - 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT Clima |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| SCOP | 5,1 |
| SEER | 6,7 |
| Вага внутрішнього блоку (кг) | 9 |
| Вага зовнішнього блоку (кг) | 29 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Діаметр труб (рідина / газ) | 6 мм / 9 мм |
| Класс енергоефективності | А+++ |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. температура на обігрів | 24 °C |
| Макс. температура на охолодження | 48 °C |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
| Максимальна споживча потужність, Вт | 1010 |
| Максимальний перепад висот, м | 10 |
| Маркування кондиціонера | 9 тис. BTU |
| Мін. температура на охолодження | -15 °C |
| Напруга живлення (В/Гц) | 220-240 / 50 |
| Площа | 25 кв.м |
| Режим обігріву | стандартний |
| Режим роботи | Осушення, охолодження та обігрів |
| Робота на обігрів при температурі | -20 °C |
| Сервісне обслуговування | 1 раз на рік |
| Споживана потужність (обігрів/охолодження) | 75 - 1430 Ватів |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип фреону | R-32 |
| Колір | Білий |
| ШхВхГ, внутрішній блок, (мм) | 850x291x203 |
| ШхВхГ, зовнішній блок, (мм) | 830×540×325 |










