Турбота про здоров'я вашої сім'ї
Технологія іонізації генерує 1 мільйон/см3 іонів, ефективно усуваючи бактерії та віруси з повітря, включаючи SARS-CoV-2 (коронавірус), протягом 2 годин.

Максимальна продуктивність завдяки передовим технологіям
Наша інверторна технологія з використанням постійного струму та охопленням 360° поєднує в собі інновації, що дозволяють зробити роботу кондиціонера більш ефективною та продуманою, одночасно зводячи до мінімуму втрату. Інверторний компресор у кондиціонері працює більш ефективно та гладко, контроль температури стає більш точним, а рівень шуму відчутно знижується.

Швидке охолодження
Турборежим
Технологія збільшення частоти в турборежимі дозволяє кондиціонеру швидко охолоджувати або нагрівати простір і швидше досягати комфортної температури завдяки посиленому потоку повітря.
Краще поглинання частинок та неприємних запахів

Активний вугільний фільтр у кондиціонері Hisense містить в собі деревне вугілля, яке затримує не тільки частинки, а й хімічні сполуки, а також дим від вогню та сигарет. Тому таке рішення буде ідеальним для уловлювання та усунення неприємних запахів, а вам залишиться лише насолоджуватися свіжим та чистим повітрям.
Управління кондиціонером з телефону
Керуйте роботою кондиціонера з будь-якої частини будинку за допомогою мобільного телефону та зв'язку Wi-Fi. Це дозволить підготувати комфортні умови до свого повернення додому або віддалено подбати про свійських тварин.
Економія енергії
Коли кондиціонер переходить у режим очікування, автоматично вмикається режим економії електроенергії. Замість 5 Вт на годину використовується лише 1 Вт, що забезпечує 80% економії електроенергії.
Автоматичний захист
У разі збою пристрій автоматично діагностує помилку та відображає її код на екрані. У разі серйозної проблеми пристрій автоматично вимкнеться.
Автоматичне відновлення роботи
У разі вимкнення живлення після подачі електричного струму пристрій автоматично відновлює роботу в попередньому режимі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Гонконг |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність обігріву | 1.05 Вт |
| Потужність охолодження | 1.14 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 4 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 45 град. |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Ні |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 660 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 483 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7.7 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 822 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 203 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 258 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1.14 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1.05 Вт |




