LG Artcool — працює за принципом перетворення змінного струму на постійний і назад для настроювання на необхідну частоту. Дає змогу швидко налагодити оптимальний мікроклімат у приміщеннях. Особливості налаштувань дають змогу удвічі швидше виходити на необхідний температурний режим, суттєво заощаджуючи електричну енергію та зменшуючи знос деталей обладнання. Перевагами Artcool Gallery можна назвати рівномірний розподіл повітряних потоків приміщенням і низький рівень шуму.
Конструкційні особливості
Кондиціонер LG Artcool складається з:
- вбудованого блока;
- електростатичного фільтра;
- системи автоматичного очищення;
- дистанційного пульта;
- теплообмінника.
Особливості кондиціонерів від LG:
- Plasmaster Antibacteria — фільтр для захисту від бактерій, пилу.
- Plasmaster Autoclean — в автоматичному режимі просушує теплообмінник, захищаючи від надлишку вологи.
- Ionizer Plus — насичує іонами, завдяки чому поліпшується самопочуття і сон.
- Jet Cool — охолоджує за 5 хвилин.
- R410 – фреон вирізняється екологічністю, демонструє прекрасний охолоджувальний ефект.
- 3M Filter — захищає від бактерій, вірусів і неприємного запаху.
Застосування
Прилад призначений для оперативного нагрівання або охолодження приміщень. Оскільки має вишукане дизайнерське виконання, може ідеально вписатися в інтер'єр будь-якого типу. А можливість вставити на передній панелі будь-яке зображення стане додатковим бонусом для прикрашування простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 600 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 146 мм |
| Потужність обігріву (кВт) | 3,87 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 3,52 кВт |
| Площа | 35 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Країна виробник | Корея |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 600 мм |






