Висока енергоефективність
Завдяки застосуванню інверторної технології керування компресором і вентилятором внутрішнього блока енергоефективність кондиціонерів неабияк зросла і дала змогу істотно знизити витрати на
електроенергію
Швидкий вихід на температурний режим
Швидкий вихід на встановлений температурний режим дає змогу створювати в приміщенні максимально комфортний мікроклімат у максимально стиснені терміни
Нічний режим
Настроювання мікроперемикачів на платі зовнішнього блока дає змогу знизити рівень шуму та не створювати незручностей тим, хто оточує, у нічну пору
Тижневий розклад
Можливість роботи з розкладом дає змогу користувачеві максимально автоматизувати роботу кондиціонера
Ефективний дренажний насос
Вбудований дренажний насос із напором 700 мм забезпечує ефективне видалення конденсату із внутрішнього блока
Низький рівень енерговитрат
Низьке енергоспоживання системою дає змогу користувачеві знизити витрати на електроенергію
Перезапуск системи
У разі аварійного вимкнення, а потім увімкнення електрики, кондиціонер автоматично запуститься й продовжить роботу в тому режимі, який був активний перед аварією
Можливість центрального керування
Для цього кондиціонера доступна можливість інтеграції в систему централізованого керування, зокрема за протоколами BACnet і LonWorks
Можливість групового керування
Для цього кондиціонера доступна можливість групового керування за схемою "відомий-відомий"
Блокування від дітей
Функція захищає кондиціонер від несанкціонованого доступу у випадках, коли пульт керування є у відкритому доступі
Керування за двома термодатчиками
Керування двома термодатчиками забезпечує точніше підтримання температури повітря в приміщенні
Автоматична зміна режимів
Залежно від температури зовнішнього повітря, кондиціонер автоматично нагріватиме або охолоджуватиме повітря, змінюючи свій режим
роботи
Високі довжини трас
Високі довжини трас дають змогу застосовувати кондиціонер у будівлях підвищеної площі без шкоди ефективності його роботи та надійності
Теплий пуск
Ця функція виключає подавання охолодженого повітря під час запуску кондиціонера в режимі нагрівання
Зональне керування
Ця функція дає змогу організувати незалежне керування температурою повітря в приміщеннях
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 260 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 450 мм |
| Потужність обігріву (кВт) | 8,00 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 7,10 кВт |
| Площа | 70 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Країна виробник | Корея |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 880 мм |



