Канальні внутрішні блоки низького напору LG CB обладнані вбудованим дренажним насосом високої якості. Модель виготовлена в компактному плоскому корпусі, що спрощує розміщення блока в просторі під стелею. Внутрішні блоки канального типу LG CB можуть похвалитися точністю в підтримці параметрів функціонування, зручністю керування та тривалим терміном експлуатації. Для кондиціонування приміщень складної форми чудово підходять канальні блоки. Конструкція внутрішніх блоків виготовлена так, щоб монтаж здійснювався за підвісною стелею, а оброблене повітря надходило в кімнату за спеціальною системою повітроводів. Ця особливість дає змогу також використовувати один агрегат для обслуговування декількох приміщень. Особливості та переваги канальних блоків LG CB і CM:
- Підтримка витрати повітря та рівня шуму на рівні розрахункового значення незалежно від напору вентилятора
- Можливість незалежного кондиціонування до 4 приміщень за допомогою зонального контролера (ABZCA — постачається опціонально)
- Можливість кондиціонування до 9 зон (9 повітроводів) з однаковими температурними параметрами
- Дренажний насос 700 мм (ABDPG — постачається опціонально для моделей CM)
- Зроблено в Південній Кореї
- Максимальна площа приміщення, яке обслуговується, не має перевищувати 70 кв.м.
- Працює на охолодження за зовнішньої температури від -10 до +540С.
- На нагрівання від -10 до +180С.
- Напір вентилятора не впливає на рівень шуму та витрати повітря, ці параметри підтримуються на розрахунковому рівні.
- За однакової температури в зонах обслуговування можливе кондиціонування до 9 таких зон, за допомогою окремого повітроводу для кожної.
- Додатково можна замовити зональний контролер ABZCA, що дає змогу організувати кондиціонування до чотирьох приміщень незалежно один від одного.
- Обладнаний електричним запобіжником і термозахистом двигуна вентилятора, тому перепади напруги та температури йому не страшні.
- Працює як на холодоагенті R410А, так і на R32.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 260 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 450 мм |
| Потужність обігріву (кВт) | 6,00 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 5,00 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Країна виробник | Корея |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 880 мм |



