Опис"Mitsubishi Electric Настінні блоки Стандарт Inverter"
-
Wifi (опціональний)
-
Низький рівень шуму — 19 дБ (А) і висока енергоефективність
-
Фреон R32
-
Сучасний ергономічний дизайн внутрішнього блока.
-
Бездротовий пульт із вбудованим тижневим таймером.
-
2 напрямні повітряного потоку з незалежним приводом (2 електродвигуни).
-
Встановлення на старі трубопроводи: у разі заміни старих систем із холодоагентом R22 на дані
-
моделі не потрібна заміна або промивання трубопроводів.
-
У комплекті з блоком постачається ІЧ-пульт керування. За допомогою додаткового
-
адаптера MAC-333IF можна під'єднати настінний дротовий пульт керування — PAR-
-
33MAAG.
-
У моделях MSZ-AP VG застосовується бактерицидна фільтрувальна вставка.
-
іонами срібла.
-
Режим I save дає змогу організувати економне чергове опалення — мінімальне.
-
температура в приміщенні може досягати +10 °C.
-
Режим економного охолодження "ECONO COOL"



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Electric |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 299 мм |
| Гарантія | 60 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 245 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 5,2 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 4,2 кВт |
| Площа | 42 м² |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 798 мм |



