Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис"Toshiba Настінні блоки Haori Inverter"
- Супертихий режим
- Кондиціонер має режим "Silent", який забезпечує мінімальний шум під час роботи кондиціонера.
- Фреон R32
- Екологічний та озонобезпечний фреон
- До -15 С на обогрев
- У режимі HEAT кондиціонер працює до -15 °C
- Функція самоочищення
- Функція самоочищення внутрішнього блоку
- Плазмовий фільтр
- Двоступеневий активний плазмовий фільтр
- Дизайнерські чохли в комплекті
- 2 текстильних чохли сірого та чорного кольору входять до комплекту.
- Клас А+++
- Топова енергоефективність класу А+++. Це дуже сірий клас енергоефективності кондиціонера.
- Вбудоване Wi-Fi керування
- Для віддаленого керування кондиціонером потрібно завантажити програму: Toshiba Home AC Control












| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 307 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 233 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 16 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 5,5 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 4,6 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 19 дБ дБ |
| Колір | Сірий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 890 мм |








