Опис "Midea Зовнішні блоки Inverter Multi"
Зовнішній блок Midea M*O*-*HFN8-Q — вулична частина спліт-системи, яка монтується на зовнішній стіні будівлі. Один зовнішній блок M*O*-*HFN8-Q обслуговує відразу кілька внутрішніх. Причому можуть бути різної потужності та навіть різного типу.
Наприклад, до такого зовнішнього блока можна приєднати настінний і касетний внутрішній. Головне, щоб сумарна потужність внутрішніх елементів не перевищувала потужності зовнішнього. За допомогою підбору вуличних і кімнатних елементів формується індивідуальна мультиспліт-система.
Система мультиспліт дає змогу не захаращувати фасад. По-перше, це зберігає первісний вигляд будівлі. По-друге, розміщення декількох блоків не завжди можливе. Наприклад, у будинках зі скляними фасадами це велика проблема. В останньому випадку мультиспліт система залишається єдиним рішенням. Встановивши один вуличний блок, можна створити систему кондиціонування для всієї квартири.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 810 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 946 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 28 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 8,8 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 8,2 кВт |
| Площа | 80 м² |
| Споживана потужність | 2,27 кВт |
| Тип блока кондиціонера | зовнішній |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-410A |
| Рівень шуму | 62 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 410 мм |


