Опис товару "Midea Blanc Inverter настінні блоки"
Функція «Super Cool 17°C».
Функція «+8°C».
Wi-Fi (опціонально)
Авторестарт
Тихий режим для комфортного сну
Гідрофільне покриття теплообмінників
Самодіагностика
Самоочищення
Таймер
Фільтр повітря повненої щільності
Датчик температури на ПДК
Режим PDU «Улюблений режим»
Синій плавник
Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям
Компресор DC inverter
Двигун DC inverter зовнішнього блоку
Зовнішній блок дизайну "Діамант"
Нічний режим
Виявлення витоку холодоагенту
Озонобезпечний фреон R32
Охолодження за низької температури навколишнього середовища
Режим Eco
Режим осушення повітря
Турбо режим
Самоочищення
Слідуй за мною
Теплообмінник із підвищеною тепловіддачею
Технологія 180-градусного інверторного перетворення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 302 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 213 мм |
| Клас енергоефективності | A+++ |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 5,6 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 5,2 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Споживана потужність | 58 Вт |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-410A |
| Рівень шуму | 23 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 958 мм |




