Опис"Midea Breezless Inverter настінні блоки"
Технологія «Inverter Quattro» — завдяки сучасним технологіям, що застосовуються в конструкції компресора, кондиціонер відразу після вмикання інтенсивно охолоджує повітря в приміщенні. У разі зміни зовнішньої або внутрішньої температури система гнучко змінюватиме інтенсивність роботи.
У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддання збільшується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, як слід, зростає ефективність роботи системи.
Під час використання функції «Eco» — кондиціонер швидко охолодить Вашу кімнату, і автоматично підтримуватиме в ній t = + 24 °C і АВТО — швидкість вентилятора.
Функція температурної компенсації коригує температуру в зоні перебування людини до комфортної (т.к. температура повітря біля підлоги та стелі може відрізнятися на кілька градусів) за допомогою додаткового підвищення/ зниження темпеатури від значення заданого з ПДУ.
Додатковий розсіювач повітряного потоку розміщений по основних жалюзі, забезпечує, під час активації користувачем із ПДК, напувати потік повітря в приміщенні, усуваючи утворення ефекту "сквоняка" й переохолодження людей, що близько перебувають.
Підігрівач піддона зовнішнього блока встановлюється для забезпечення повного видалення води, що утворюється внаслідок відтавання теплообмінювального зовнішнього блока під час проведення режиму "розморожування".
Для запобігання гідроудару компресора, під час роботи спліт системи, у холодну пору року (у разі негативних температур зовнішнього повітря) встановлюється електро-ТЕН. ТЕН вмикається у разі зупинки компресора та не дає змогу в олії, що міститься в картері компресора, конденсуватися рідкому фреону.
Захист від замерзання приміщення, підтримка температури +8 °C.
TwinFlap — абсолютно новий повітряний потік. Дві протилежнорухомі жалюзі можуть еволюційно відхилятися, а також перекрити повітряний потік, щоб пом'якшувати ефект протягу та вітру від повітряного потоку, забезпечуючи безліч рівнів м'якості, без відчуття вітру.
Вертикальні жалюзі кондиціонерів Midea повертаються під кутом 110° (звичайні кондиціонери працюють до 80°), а горизонтальні жалюзі гойдаються на 120° (звичайні кондиціонери працюють тільки на 90°). Цей режим забезпечує ширше та рівне охолодження/нагрівання.
Wi-Fi керування — Midea RAC розробила мобільний застосунок для сучасних смартфонів, що виконує функцію пульта. Покупці можуть абсолютно безплатно завантажити застосунок для смартфона за допомогою QR-кодів, що містяться в інструкції користувача.
Follow Me — процесор керування отримує дані про температуру в кімнаті з температурного датчика, встановленого в пульті дистанційного керування, що дає змогу точніше регулювати роботу кондиціонера, досягаючи заданого режиму в зоні перебування людини в кімнаті.
Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 325 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 193 мм |
| Клас енергоефективності | A+++ |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -25 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 2,8 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 2,64 кВт |
| Площа | 25 м² |
| Споживана потужність | 0,64 кВт |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 19 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 940 мм |




