Опис "Midea Gaia Inverter настінні блоки"
Breezeless технології — 7928 мініотворів із конічною структурою делікатно пом'якшують повітряний потік
Самоочищення (I-Clean)
Режим ECO (ECO mode)
Інтелектуальне керування через WI-FI (Smart Control)
3D автоматичні вертикальні та горизонтальні жалюзі
5 швидкостей вентилятора зовнішнього блока
Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям
Blue Fin
Cleaning (Очистка)
Компресор DC inverter
Підігрівач картера компресора
Двигун DC inverter зовнішнього блока
Режим осушення повітря
Режим Eco
Іди за мною (Follow Me)
Технологія Full-DC (3D DC-inverter)
Функция "Gear Control"
Технологія «Inverter Quattro»
Підтримка температури +8 °C
Двигун DC inverter внутрішнього блока
Теплообмінник із підвищеним тепловідданням
Нічний режим
Зовнішній блок дизайну "Брилліант"
Озонобезпечний фреон R32
Виявлення витоку холодоагенту
Silence "Тиша"
Технологія 180-градусного інверторного перетворення
Підігрівач піддона зовнішнього блока
Підмішування свіжого повітря
Режим Турбо


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 333 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 198 мм |
| Клас енергоефективності | A+++ |
| Маркування кондиціонера | 12 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -25 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 3,8 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 3,5 кВт |
| Площа | 35 м² |
| Споживана потужність | 0,92 кВт |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 38 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 984 мм |





