Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "Cooper&Hunter настінні блоки Alpha Inverter"
- R32
- енергоефективність класу "А";
- керування кондиціонерами здійснюється за допомогою бездротових індивідуальних пультів, що підтримують функцію I feel;
- Noise Analysis Technology — практично безшумна робота внутрішнього та зовнішнього блоків;
- Широкий температурний діапазон ефективної роботи: від -15 oС на нагрівання і до +48oС на охолодження;
- Автоматична система захисту від зледеніння нового покоління Intelligent Preheating. На відміну від звичайної схеми розморожування за часом — у середньому 10 хвилин розморожування на 50 хвилин роботи компресора, запуск процесу розморожування відбувається тільки за наявності реальної потреби. Така сучасна технологія, по-видому, зменшує втрати електроенергії на непотрібні цикли розморожування;
- Найточніший температурний контроль із точністю 0,5 °C.
- Керування через Wi-Fi модуль

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 275 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 200 мм |
| Потужність обігріву (кВт) | 2,80 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 2,60 кВт |
| Площа | 25 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Функції | wi-fi керування,іонізація, режим роботи,таймер 24 години |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 790 мм |





