Ціна вказана за внутрішній блок мультисистема
ПЕРЕВАГИ
Високий ККД — досягнута найвища сезонна енергоефективність SEER=9,1 (A+++) (MSZ-FH25VE)
Охолодження до -10 °C, обігрів — до -15 °C.
найнижчий рівень шуму — 20 дБ. (MSZ-FH25VE)
Датчик 3D I-SEE створює тривимірну температурну картину приміщення й знаходить в ньому положення людей. На цих даних базується режими автоматичного відхилення або наведення повітряного потоку, а також режим енергоощадження. Датчик не реагує на тварин.
Система очищення повітря Plasma Quad дає змогу швидко позбутися бактерій, вірусів, алергенів і пилу. Вбудований дезодорувальний фільтр ефективно виводить неприємні запахи.
Природний повітряний потік внутрішнього блока передає особливості природного руху повітря й непомітно створює відчуття спокою й тиші.
Роздільне керування повітряними залинками для широкого охоплення приміщення, а також для створення комфорту одночасно для кількох користувачів.
Розбірний корпус внутрішнього блока для зручності очищення
Встановлення на старі трубопроводи: під час заміни старих систем холодоагентом R22 на ці моделі не потрібно заміни або промивання магістралей.
ОПИС
У всі часи, створюючи кондиціонери повітря для дому, компанія Mitsubishi Electric стрибала одну мету — створення природного комфорту. Багато років досліджень спрямовані на вивчення особливостей людського сприйняття й відчуттів. Серія MSZ-FH втілила останні наукові та технологічні досягнення в галузі очищення повітря й розподілу повітряних потоків. Це кульмінація наших зусиль зі створення здорової атмосфери у вас вдома.
- Усі побутові кондиціонери використовують в автоматичному режимі (функція I FEEL) алгоритми та методи теорії нечіткої логіки (fuzzylogic). Цей метод дає змогу кондиціонеру точніше вибрати та підтримувати температурний режим, з огляду на суб'єктивні відчуття користувача.
- У всіх побутових кондиціонерах є 24-годинний таймер увімкнення вимкнення з дискретністю 10 хвилин.
- У всіх побутових кондиціонерах є функція автоматичного повторного перезапуску після збою живлення. У цьому разі інформація стану кондиціонера до збою живлення (ввімкнений або вимкнений, режим, задана температура тощо) заноситься в енергонезалежну флешпам'ять і може зберігатися впродовж декількох десятків років.
- Для живлення схеми керування внутрішнього блока застосовується імпульсне джерело живлення. Унаслідок цього стало можливим зменшити габаритні розміри та вагу внутрішнього блока, знизити розсіювану потужність, а найголовніше — усунути «зависання» контролера у разі провалів мережевої напруги.
ДОКУМЕНТАЦІЯ
- Посібник з експлуатації
- Інструкція зі встановлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Electric |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 305 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 234 мм |
| Потужність обігріву (кВт) | 4,00 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 3,50 кВт |
| Площа | 35 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Функції | wi-fi керування, датчик руху,іонізація, режим роботи,таймер 24 години,таймер тижневий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 925 мм |





