Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 240 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 840 мм |
| Потужність обігріву (кВт) | 8,00 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 7,10 кВт |
| Площа | 70 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 840 мм |




