Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 290 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 230 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Потужність обігріву (кВт) | 3,40 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 2,50 кВт |
| Площа | 25 м² |
| Работа на обогрев | -15 °C |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Функції | wi-fi керування,самоочищення,таймер 24 години |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 870 мм |




