Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 298 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 200 мм |
| Потужність обігріву (кВт) | 5,80 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 5,30 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Функції | іонізація, режим роботи,таймер 24 години |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 940 мм |






