Опис"Mitsubishi Heavy Настінні блоки SRK ZSX-W Inverter"
ТЕПЛИЙ НАСОС/БІЗНЕС-КЛАСС/ДИЗАЙН СЕРІЯ R32 Максимальна довжина траси серед конкурентів, від 25 м. Найбільший COP і EER у класі. Натуральний ензимний антибактеріальний фільтр, фотокаталітичний фільтр з дезодорувальним ефектом, антибактеріальне покриття вентилятора, мінімальний рівень шуму, функція самоочищення, авторестарт, високий холодильний коефіцієнт, мінімальні показники енергоспоживання. Підвод живлення здійснюється до зовнішнього блока. Внутрішні блоки сумісні з мультиспліт-системами ZS-W. Країна-виробник — THAILAND. Wi-Fi модуль у комплекті!
Висока сезонна ефективність
Орієнтовка на європейський ринок кондиціонування повітря
Витончений дизайн Diamond серії
Обтічна форма
Адаптивність рішення в житлових, комерційних і промислових цілях
Енергозбереження за допомогою подвійного компресора роторного типу
Покращений зовнішній теплообмінник
Керування енергоощадженням за допомогою датчика визначення присутності та активності людини
Програмовна робота
Безшумний повітряний потік із використанням функції 3D Auto для досягнення комфортної температури
Можливість керування з планшета та смартфона через Wi-Fi (опція)
Удосконалена автоматична зміна режиму охолодження/нагрівання
Настроювання рівня яскравості підсвітки
Розумний кондиціонер
Нове покоління внутрішніх блоків SRK тепер ще зручніше для користувача: встановлення додаткового шлюзу Wi-Fi дає змогу керувати кондиціонером за допомогою смартфона або планшета. Це інтелектуальне рішення, яке допоможе вам контролювати кліматичні умови у вашому домі, не порушуючи водночас ваш робочий графік.
Незалежно від того, вдома ви чи далеко від дому, керування кондиціонером — це вибір потрібної функції та всього одне натискання пальцем на дисплей ґаджета.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 305 мм |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 220 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 3,2 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 2,5 кВт |
| Площа | 25 м² |
| Споживана потужність | 0,62 кВт |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 920 мм |




