Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис"Mitsubishi Heavy Касетні блоки FDTC VF Inverter"
режим ECO (опція);
Автокерування жалюзі;
Запам'ятовування позиції жалюзі;
Гойдання жалюзі вгору/вниз;
Режим осушки;
Комфортний запуск;
Нічний режим;
чергове опалення;
Тижневий таймер;
Таймер сну;
Таймер вмик./вимк.;
Блокування дітей;
Керування через Wi-Fi (опція);
Система автоматичного видалення інею;
функція самодіагностики;
Автоматичний перезапуск;
Вбудований дренажний насос;
Пульт дистанційного керування (опція).

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 248 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 570 мм |
| Потужність обігріву (кВт) | 3,40 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 2,50 кВт |
| Площа | 25 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Функції | таймер 24 години |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 570 мм |


