Опис товару "Tosot Настінні блоки Smart Inverter"
- Wi-Fi модуль
- Високоефективний екологічний холодоагент R410A
- I Feel
- режим "Комфортного сна"
- контроль напрямку повітряного потоку
- Кнопка режима "TURBO"
— ширококутні жалюзи для об'ємного потоку повітря.
- розробка інверторного керування
- теплий старт
- Блокування кнопок на пульті Д/К
- таймер
- Дисплей показу поточного часу
- функція запам'ятовування поточних налаштувань
- "Вольт-контроль" система низьковольтного старту
- система самодіагностики
- Знімна панель, що миється
- світлодіодний дисплей
- низькотемпературний старт
- система автоматичного самоочищення
- Технологія "Інтелектуального розморожування"
- Технологія осушення повітря без зниження температури
- Світлодіодне відтворення поточних режимів роботи
- генератор іонів-фільтр Active Plasma Ion (API)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tosot |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 270 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 195 мм |
| Клас енергоефективності | A++, A+ |
| Потужність обігріву (кВт) | 2,3 |
| Площа | 25 м² |
| Споживана потужність | 0.67 кВт |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 22 дБ дБ |
| Встановлення | Настінний |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 713 мм |

