Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "TCL Elite CHSD FMA-09CHSD/DVI"
Функція автоматичного перезапуску та осушення з антикорозійним блакитним гідрофільним напиленням теплообмінника, біла ребриста панель із прихованим дисплеєм. Функція самоочищення (обмірювання, розморожування, високотемпературне сушіння та стерилізація).Підтримання температури 8 °C. Фукція I Feel (датчик температури на ПДК), 8 режимів напрямку потоку вгору-вниз.IoT WiFi (застосунок TCL Home) Голосове керування: Google Assistant «Ок, Google» (опція)







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 36 мес. |
| Тип фреону | R-32 |
| Площа | 25 м² |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 201 мм |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 777 мм |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Висота внутрішнього блока, мм | 250 мм |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |





