Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Внутрішній блок мультиспліт системи Olmo OMS-07FRH2 (I) серії OLMO DELUXE MULTI — це інтелектуальна система, яка містить один зовнішній блок і два внутрішні блоки. Використання екологічного фреону R32 гарантує максимальну ефективність і безпеку в процесі охолодження або нагрівання теплообмінника кондиціонера, забезпечуючи комфортні умови у вашому домі. Мультиспліт система дає змогу керувати кліматом у різних приміщеннях, забезпечуючи індивідуальний комфорт для кожного простору. Надійний інверторний компресор забезпечує продовжену й безперебійну роботу системи.
Продуктивність: холод 2,1 кВт, тепло 2,5 кВт. Для площі 20 м2
Опис внутрішнього блока Olmo OMS-07FRH2 (I):
- Цей внутрішній блок пропонує різні режими роботи, включно з охолодженням, обігріванням, вентиляцією й осушенням, що дає змогу створити ідеальний мікроклімат у вашому приміщенні впродовж усього року.
- Технологія «SMART FLOW» забезпечує рівномірний розподіл повітря без протягів, гарантуючи максимальний комфорт.
- Система самоочищення випарника, відома як функція CLEAN INSIDE, підтримує ефективну роботу системи, забезпечуючи її чистоту.
- Комплекс самодіагностики «AUTO-GUARD» і вбудований модуль автоматичного перезапуску «RELOAD» гарантують надійну роботу системи та запобігають можливим неполадкам.
- Функція Clever TIMER дає змогу встановлювати таймер на 24 години для автоматичного вмикання і вимкнення кондиціонера.
- Розробка «PIPE TWINS» забезпечує два варіанти під'єднання дренажу — правий або лівий, що дає змогу вибрати найзручніший варіант для вашого приміщення.
- Антикорозійне покриття Anti-corrosion FLASH забезпечує довговічність кондиціонера в різних умовах експлуатації.
- Надійний інверторний компресор із підвищеним ресурсом роботи, функція здорового осушення DRY AIR і ексклюзивний дизайн роблять цей внутрішній блок ідеальним вибором для вашого будинку або офісу.
- Ширококутні жалюзі дають змогу рівномірно розподіляти потік повітря по всьому приміщенню, створюючи комфортну атмосферу в кожному куточку.
- Пульт дистанційного керування з режимом реального часу та підсвіткою забезпечує зручне керування кондиціонером навіть у темряві, забезпечуючи максимальний комфорт.
- Режим економічного опалення дає змогу ефективно використовувати енергію, зменшуючи витрати на опалення.
- Можливість віддаленого доступу за допомогою Wi-Fi дає змогу контролювати роботу кондиціонера з будь-якого місця, надаючи вам максимальну свободу та зручність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olmo |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 270 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 212 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 7 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 2,5 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 2,1 кВт |
| Площа | 20 м² |
| Витрата повітря | 500 м³/час |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 26 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 795 мм |




