Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис"Mitsubishi Heavy Канальні блоки SRR ZS-W Inverter"
"Нечіткий" автоматичний режим, що дає змогу кондиціонеру вибирати оптимальні параметри продуктивності на основі принципів нечіткої логіки;
функція осушення;
режим підвищеної продуктивності;
Тижневий таймер;
Таймер, програмований на 24 години;
режим сну;
Night setback — без людей режим запобігає замороженню приміщення;
Комфортний запуск;
Захист від дітей;
функція самодіагностики;
Автоматичний перезапуск;
Під'єднання Wi-Fi;
Стильний дизайн;
Пульт ДК;

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 500 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 200 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 12 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 4,2 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 3,5 кВт |
| Площа | 35 м² |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 750 мм |



