Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис"Toshiba Настінні блоки Seiya Inverter"
Настінні блоки сучасного стильного дизайну, вирізняються максимальною продуктивністю, пульт дистанційного керування з дисплеєм, функція самоочищення підтримує внутрішній блок сухим і чистим, захищає від неприємного запаху, 5 швидкостей вентилятора + автоматичний вибір швидкості + режим макс потужності, 12 положень повітря пилу та запахів.
- Супертихий режим
- Кондиціонер має режим "Silent", який забезпечує мінімальний шум під час роботи кондиціонера.
- Фреон R32
- Екологічний та озонобезпечний фреон
- До -15 С на обогрев
- У режимі HEAT кондиціонер працює до -15 °C
- Функція самоочищення
- Функція самоочищення внутрішнього блоку
- Wi-Fi Ready
- Для віддаленого керування кондиціонером необхідно додатково придбати модуль RB-N104S-G.
- Застосунок для керування кондиціонером через Wi-Fi: Toshiba Home AC Control

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Electric |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 293 мм |
| Гарантія | 60 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 230 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 4 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 2,7 кВт |
| Площа | 25 м² |
| Споживана потужність | 0,035 кВт |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 798 мм |








