Опис "Panasonic Настінні блоки Etherea White Inverter"
Кондиціонер Panasonic серії Z Etherea має покращений датчик Econavi та нову систему очищення повітря Nanoe, а також високу ефективність.
Цей кондиціонер створює комфорт і очищає повітря в приміщенні й усе це поєднується із сучасним дизайном.
Кондиціонер обладнаний вбудованим сенсором людської активності та новою технологією виявлення сонячного світла, що дає змогу краще регулювати потужність і заощаджувати енергію в будь-який час.
Econavi ÷оптимізує орієнтацію повітряного потоку й об'єму відповідно до наявності людини, а також зменшує потужність охолодження автоматично, якщо немає/меншого сонячного світла.
Крім того, у цьому кондиціонері є революційна система очищення повітря Nanoe, що допомагає видалити та деактивувати 99% бактерій, вірусів і стримувати ріст цвілі як у повітрі, яким Ви дихаєте, так і на поверхнях одягу, ковдр, кілмів тощо.
Кондиціонер представлений у двох різних кольорах: білий матовий (серія Z) і срібний матовий, імітація "нешліфованого алюмінію" (серія Z).
Крім цього, у системі використовується новий екологічно безпечний і високоефективний для озонового шару фреон R32. Кондиціонер працює в режимах: обігрівання, охолодження, осушення та вентиляція.
Основні характеристики Panasonic CS/CU Z Etherea:
- Висока якість виробництва.
- Інвертор +
- Система економії ECONAVI.
- Система очищення повітря NANOE.
- Система подвійних повітряних крильчаток AEROWINGS.
- Індивідуальне керування повітряним потоком.
- Якісний роторний компресор R2.
- Низький рівень шуму (тільки 19 дБА).
- Найвищий клас енергоефективності — A++ і A++
- Стабільна робота за низької температури — 20 °C.
- Режими — охолодження, опалення й осушення.
- Фреон R32 — новий озоновий безпечний фреон.
- 5 років гарантії на компресор.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Малайзія |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 295 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 194 мм |
| Клас енергоефективності | A+++ |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 3,60 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 2,5 кВт |
| Площа | 25 м² |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 19 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 919 мм |





