Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлогово-стельовий кондиціонер Gree U-Match якісно охолоджує, нагріває й очищає повітря в приміщенні.
Неінверторні моделі автоматично підтримують задані параметри мікроклімату, стійко працюють у широкому діапазоні напруги живлення.
Вони зручні для розміщення й обслуговування, забезпечені фільтром повітря зі збільшеним терміном експлуатації.
До переліку функцій пульта дистанційного керування входять:
- настроювання необхідних температурних параметрів повітря;
- вибір режиму: охолодження/обогрівання;
- вибір швидкості вентилятора: високим/середнім/низьким;
- настроювання часу за таймером на увімкнення/вимикання кондиціонера;
- увімкнення/вимкнення економного нічного режиму Sleep;
- увімкнення режиму Swing для настроювання положення жалюзі, а також інші можливості.
Під час встановлення спліт-системи допускається перепад висот між зовнішнім і внутрішнім блоком до 15 м, а довжина фреоової магістралі може бути до 25 м.
- Функція Авторестарт допомагає відновленню раніше введених параметрів у разі перебоїв в електроживленні.
- Функція автодіагностики з вирівнюванням коду несправності на екрані пульта керування корисна для обслуговування.
- Нейлоновий фільтр повітря просто виймається з корпусу, він легко очищається й промивається водою.
- Вибираючи одну з трьох швидкостей вентилятора, регулюється повітряний потік і рівень шуму. Може активуватися функція самоочищення внутрішнього блока.
- Керування роботою кондиціонера та настроювання режимів здійснюється зручним пультом дистанційного керування, що входить до комплекту постачання підлогово-стельових блоків.
- Така спліт-система повноцінно працює на охолодження в робочому діапазоні температур -15 °C... +48 °C і на опалення -15 °C... +24 °С.
- Спліт-система працює на озонобезпечному фреоні R410A.
-
МОДЕЛЬ ЗОВНІШНІЙ БЛОК GUHN18NK3HO GUHN24NK3HO GUHN30NK3HO GUHN36NM3HO ВНУТРІШНІЙ БЛОК GTH18K3HI GTH24K3BI GTH30K3HI GTH36K3HI Продуктивність Холод кВт 5,5 7,2 8,5 10,6 Продуктивність Тепло кВт 5,7 8,2 9,8 11,8 EER/COP 2,75/2,85 2,88/3,42 3,04/3,5 2,94/3,28 Напруга живлення Ph/V/Hz 1/220-240/50 1/220-240/50 1/220-240/50 3/380-415/50 Споживана потужність Холод кВт 2 2,5 2,8 3,6 Споживана потужність Тепло кВт 2 2,4 2,8 3,6 Номінальний струм Холод А 9,2 11,4 11,8 8 Номінальний струм Тепло А 8,6 11,1 12,5 7,5 Внутрішній блок Витрата повітря м3/год 1000/860/750/670 1400/1290/1170/1020 1500/1390/1270/1110 1600/1430/1340/1270 Внутрішній блок Рівень шуму дБ(А) 40/37/35/33 48/46/44/40 50/48/46/43 52/51/50/49 Внутрішній блок Габарити ШхГхВ мм 1200x235x665 1200x235x665 1200x235x665 1200x235x665 Внутрішній блок Вага кг 31 32 32 36 Зовнішній блок Рівень шуму дБ(А) 56 54 59 60 Зовнішній блок Габарити ШхГхВ мм 955x395x700 955x395x700 980x425x790 980x425x790 Зовнішній блок Вага кг мм 53 61 69 69 Діаметр з'єднання Рідина мм 6 9 9 9 Діаметр з'єднання Газ мм 12 16 16 19 Максимальна довжина магістралі м 25 30 25 30 Максимальний перепад висот м 15 15 15 15 МОДЕЛЬ ЗОВНІШНІЙ БЛОК GUHN42NM3HO GUHN48NM3HO GUHN60NM3HO ВНУТРІШНІЙ БЛОК GTH42K3HI GTH48K3HI GTH60K3HI Продуктивність Холод кВт 12 14,2 15,8 Продуктивність Тепло кВт 13,2 16 18,2 EER/COP 2,79/3,22 2,84/3,4 2,87/3,34 Напруга живлення Ph/V/Hz 3/380-415/50 3/380-415/50 3/380-415/50 Споживана потужність Холод кВт 4,3 5 5,5 Споживана потужність Тепло кВт 4,1 4,7 5,45 Номінальний струм Холод А 8 10 10,7 Номінальний струм Тепло А 7,8 10 10,65 Внутрішній блок Витрата повітря м3/год 1650/1550/1450/1350 2400/2300/2200/2030 2400/2300/2200/2100 Внутрішній блок Рівень шуму дБ(А) 52/51/50/49 56/55/53/52 56/55/53/52 Внутрішній блок Габарити ШхГхВ мм 1200x235x665 1570x235x665 1570х235х665 Внутрішній блок Вага кг 38 46 Зовнішній блок Рівень шуму дБ(А) 60 60 61 Зовнішній блок Габарити ШхГхВ мм 1120x440x1100 1120x440x1100 980х410х1350 Зовнішній блок Вага кг мм 100 103 118 Діаметр з'єднання Рідина мм 12 12 12 Діаметр з'єднання Газ мм 19 19 19 Максимальна довжина магістралі м 50 50 50 Максимальний перепад висот м 30 30 30
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 665 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 235 мм |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Площа | 50 м² |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання |
| Тип компресора | Неінверторний кондиціонер |
| Тип фреону | R-410A |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1200 мм |


