Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ля кондиціонера канального типу Cooperandhunter GFH18K3BI/GUHN18NK1AO характерні:
- ефективне тепловіддання внутрішнього блока
- довговічний фільтр, що миється
- легкий монтаж
- функція захисту від неправильного під'єднання електроживлення
- компактні габаритні розміри
- малошумний вентилятор
- довжина трубопроводу до 50 м
- функція самодіагностики (швидке перебування можливих несправностей; зниження часу та витрат на їхнє усунення)
Об'єм холодоагенту — 1,90 л
Сила тока:
- холод — 9,94 А
- тепло - 8,97 А
Відстань між болтами кріплення нар. блока — 540 мм
Кількість міжблокових жил (на керування) — 2
Місце подавання основного живлення — зовнішнє.
Кількість жил (подавання живлення) — 3
Заправка фреоном (на кількість метрів погонів) — 5
Кількість заправки фреоном (перевищення, на кожен метр погінний) — 15 грамів/м.
Основні функції:
| Фільтрація | да |
| Охолодження | да |
| Осушення повітря | да |
| Обігрівання | да |
| Вентиляція | да |
Основні характеристики:
| Енергоефективність у режимі охолодження (EER) | 2,38 |
| Енергоефективність у режимі нагрівання (COP) | 3,00 |
| Рівень шуму зовнішнього блока, ДБ | 56 |
| Рівень шуму внутрішнього блока, ДБ — min/max | 38/42 |
| Тип фреону (холодагент) | R-410A |
| Витрата повітря, м3/год | 680/750/840 |
| Розміри зовнішнього блока, мм | 820х320х540 |
| Розміри внутрішнього блока, мм | 1012х736х266 |
| Розмір приміщення, м2 | 50 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 5,00 |
| Продуктивність обігрівання, кВт | 5,70 |
| Споживана потужність, кВт | 1,90-2,00 |
| Напруга, В/Гц/Ф | 220-240/50/1 |
Додаткова інформація:
| Діапазон зовнішніх температур на обігрівання | от -7°C до +24 °C |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от +18°C до +43 °C |
| Самоамодіагностика | да |
| Таймер увімкнення-вимкнення | да |
| Пульт ДК | да |
| Виробництво | США |
| Складання | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Додатково | тиск 60 Па |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
| Максимальний перепад висоти, м | 15 |
| | Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 12,70 / 1/2” |
| | Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,38 / 1/4” |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Канальний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 330 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 540 |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -7 °C |
| Площа | 50 м² |
| Споживана потужність | 1.9 |
| Режим обігрівання | стандартний |
| Режим роботи | осушення, охолодження й обігрівання, приплив свіжого повітря з вулиці |
| Тип фреону | R-410A |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 820 |



