Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "Cooper&Hunter CH-IDS100PRK2/CH-IU100RK2"
- мийний довговічний фільтр
- дренажний насос у комплекті
- ефективне тепловіддання внутрішнього блока
- компактні габаритні розміри
- функція самодіагностики (швидке перебування можливих несправностей; зниження часу та витрат на їх усунення)
- малошумний вентилятор
- функція захисту від неправильного під'єднання електроживлення


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Канальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 697 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 260 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 42 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 11,5 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 10,5 кВт |
| Площа | 100 м² |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1340 мм |




