Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "Cooper&Hunter CH-C100NK/CH-U100NM"
- R410
- легкий монтаж;
- компактні габарити;
- Дренажний насос;
- мінімальний вентилятор;
- мийний довговічний фільтр;
- автоматичний розподіл повітря в режимі SWING;
- високоефективний теплообмінник;
- самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
- багаторівневий захист системи;
- Інтелектуальне розморожування.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 754 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 300 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 42 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 12 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 10,1 кВт |
| Площа | 100 м² |
| Споживана потужність | 3,2 кВт |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання,ковий режим, співвідношення |
| Тип фреону | R-410A |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1092 мм |





