Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание"Fujico ACF-T24CHRN1"
- Фреон R410A
- Робочий діапазон температур охолодження/обогрівання: -7~+24 °C / +18~+48 °C
- Пульт ІЧ (бездротовий, інфрачервоний) у комплекті
- Завод GCHV Carrier





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujico |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 840 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 840 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -10 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 7,7 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 7,1 кВт |
| Площа | 70 м² |
| Споживана потужність | 2,4 кВт |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання, співвідношення |
| Тип компресора | Неінверторний кондиціонер |
| Тип фреону | R-410A |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 230 мм |





