Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание товара "MIDEA MTI-18HWN1-Q/MOU-18HN1-Q 60Pa"
-
Blue Fin
-
Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям
-
Два варіанти під'єднання повітроводів
-
Нічний режим
-
Виявлення витоку холодоагенту
-
Режим осушення повітря
-
Турбо режим
-
Температурна компенсація
-
Теплообмінник із підвищеним тепловідданням
-
Технологія 180-градусного інверторного перетворення
-
Функція дистанційного вмикання/вимикання та сигналізації про несправності






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Канальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 674 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 210 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -7 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 7,6 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 7,1 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Споживана потужність | 2,2 кВт |
| Режим роботи | охолодження й обігрівання |
| Тип компресора | Неінверторний кондиціонер |
| Тип фреону | R-410A |
| Рівень шуму | 40 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 880 мм |





