Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание"Midea MTI-18FNXDO/MOU-18FN8-RDO"
- Компресор DC inverter
- Blue Fin
- Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям
- Вбудований EXV
- Груповий пульт керування
- Режим осушення
- Підігрівач картера компресора
- Два варіанти під'єднання повітроводів
- Функція "Охолодження за низької температури довкілля"
- Теплообмінник із підвищеним тепловідданням
- Нічний режим
- Озонобезпечний фреон R32
- Функція дистанційного вмикання/вимикання та сигналізація про несправності
- Silence
- Sine-Wave Inverter
- Температурна компенсація
- Підігрівач піддона зовнішнього блока
- Підмішування свіжого повітря
- Контроль і керування Wi-Fi (опція)


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип кондиціонера | Канальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 1070 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 270 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -7 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 7,03 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 6,15 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Споживана потужність | 2,15 кВт |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-32 |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 725 мм |





