Опис товару "Gree U-MATCH GU50ZD/A1-K/GU50W/A1-K"
Безліч магазинів, офісів, торгових залів, барів, обідніх залів, кафе та ресторанів розташовують панорамними вікнами або скляними стінами, що виключають можливість встановлення традиційного настінного блока кондиціонера. З іншого боку, багато об'єктів не мають підвісних стель, що дають змогу вбудувати касетний або канальний блок. Для таких випадків GREE пропонує напівпромислові системи U-Match з неінверторним підлогово-стельовим внутрішнім блоком, здатним забезпечити мікроклімат у приміщеннях із різною відвідуваністю та площею.
Внутрішній блок U-Match без інвертора монтується під стелею за допомогою шпильок (відстань до стелі не менш ніж 20 см), але може розміщуватися і на стіні (від 30 см до площини підлоги). Однак універсальний монтаж — не єдина перевага таких блоків.
Неінверторна технологія дала змогу знизити вартість кондиціонера до мінімуму, що оцінять власники об'єктів і підрядники, які не бажають переплачувати за інверторне обладнання. До переваг таких внутрішніх блоків належить також функція автоматичного очищення від конденсату, функція «теплий старт» для унеможливлення подавання холодного повітря в режимі обігріву та 3-швидкісний малошумний вентилятор.









| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Тип кондиціонера | Канальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 870 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 870 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 5,2 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 5 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Споживана потужність | 1,65 кВт |
| Тип блока кондиціонера | комплект |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-410A |
| Рівень шуму | 41 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 665 мм |







