Digital DAC-CT*CH — касетний напівпромисловий кондиціонер.
Завдяки компактній конструкції внутрішнього блока його можна монтувати в стельову стелю зі стандартним модулем 600 х 600 мм.
Ультратонкий 275 мм корпус кондиціонера економить чималу кількість простору.
Повітря в приміщенні ділиться на чотири потоки для забезпечення оптимального рівня комфорту.
У кондиціонер вбудований дренажний насос із висотою підйому до 700 мм.
Покриття дренажного лотка спеціальним пластиком перешкоджає витіканню конденсату.
Вентилятор двигуна має три швидкості обертання.
Дизайн кондиціонера розроблений для легкості встановлення та простоти в обслуговуванні. Електроніка вбудована в окремий корпус з поцинкованої сталі.
Ребра теплообмінника покриті унікальним гідрофільним покриттям, роблячи його стійким до забруднень. А це так само знижує витрату електроенергії й позитивно впливає на самопочуття людини.
- Гарантія 24 міс. Додаткова гарантія 36 міс.
Додаткова розширена гарантія терміном на 3 роки надається під час проведення щорічного профілактичного обслуговування кондиціонера авторизованими сервісними центрами та монтажними компаніями. Під гарантійним обслуговуванням у цей періодязуємо безплатні роботи з усунення вад у роботі кондиціонера, що виникли з вини заводу-виробника.
- Самодіагностика.
Завдяки впровадженому програмно-апаратному забезпеченню, у разі зламання кондиціонер здатний сам виявити поломку або збій у роботі системи кондиціонування.
- Низький рівень шуму.
Конструкція лопаток вентилятора внутрішнього блоку забезпечує низький рівень шуму.
- Широкий діапазон робочих температур.
Охолодження: від +18 °C до +43 °C (від -15 °C до +43 °C з опцією низькотемпературного комплекту). Обігрівання: від -7 °C до +24 °C.
- Авторестарт.
Функція «Авторестарт» дає змогу автоматично ввімкнутися й відновити колишні налаштування в разі, якщо живлення було випадково або навмисно вимкнене.
- Таймер.
Таймер кондиціонера можна запрограмувати на роботу впродовж певного часу. Після закінчення роботи пристрій вимкнеться самостійно. Таймер дає змогу заздалегідь встановити час, коли кондиціонер має почати свою роботу.
- Екологічно безпечний холодоагент — фреон R410a.
Найбільш часто використовуваний фреон у сучасних кондиціонерах. Жоден із його компонентів не містить хлору, тому він безпечний для озонового шару (озоноруйнівний потенціал дорівнює нулю). Цей фреон прийшов на зміну R-22, що руйнує озоновий шар, і виробництво якого обмежено Монреальським протоколом.
- Пульт керування/ДК.
Керування касетними кондиціонерами серії Digital відбувається за допомогою бездротового ІЧ-пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 285 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 840 |
| Мін. температура на обігрівання | -7 °C |
| Площа | 100 м² |
| Тип компресора | Неінверторний кондиціонер |
| Тип фреону | R-410A |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 840 |





