Digital DAC-CB*CH — канальний напівпромисловий кондиціонер, призначений для охолодження великих приміщень: офісів, торгових центрів, магазинів, супермаркетів тощо.
Завдяки зовнішньому статичному натисканню в 70 Па чудово підходить для кондиціонування приміщень різної форми.
Під час створення відцентрових вентиляторів для низьконапірних канальних внутрішніх блоків використовувалися особливі авіаційні технології, що дало змогу збільшити витрату повітря й неабияк знизити рівень шуму.
У стандартній комплектації встановлений двигун DC.
Продуманий і сучасний дизайн забезпечує зручний і швидкий доступ до блока електронних з'єднань.
Застосування нових технологій забезпечує високу ефективність і низьке споживання енергії.
Вентилятор двигуна має три швидкості обертання.
Ця модель має можливість рециркуляції повітря знизу, для цього нижню кришку корпусу можна переставити (опціонально).
- Функціональні можливості
Самодіагностика.
Завдяки впровадженому програмно-апаратному забезпеченню, у разі зламання кондиціонер здатний сам виявити поломку або збій у роботі системи кондиціонування.
- Широкий діапазон робочих температур.
Охолодження: від +18 °C до +43 °C (від -15 °C до +43 °C з опцією низькотемпературного комплекту). Обігрівання: від -7 °C до +24 °C.
- Авторестарт.
Функція «Авторестарт» дає змогу автоматично ввімкнутися й відновити колишні налаштування в разі, якщо живлення було випадково або навмисно вимкнене.
- Таймер.
Таймер кондиціонера можна запрограмувати на роботу впродовж певного часу. Після закінчення роботи пристрій вимкнеться самостійно. Таймер дає змогу заздалегідь встановити час, коли кондиціонер має почати свою роботу.
- Екологічно безпечний холодоагент — фреон R410a.
Найбільш часто використовуваний фреон у сучасних кондиціонерах. Жоден із його компонентів не містить хлору, тому він безпечний для озонового шару (озоноруйнівний потенціал дорівнює нулю). Цей фреон прийшов на зміну R-22, що руйнує озоновий шар, і виробництво якого обмежено Монреальським протоколом.
- Пульт керування/ДК.
Керування канальних кондиційних серій Digital відбувається за допомогою дротового пульта керування.
- Гарантія 24 міс. Додаткова гарантія 36 міс. *
* Додаткова розширена гарантія терміном на 3 роки надається під час проведення щорічного профілактичного обслуговування кондиціонера авторизованими сервісними центрами та монтажними компаніями. Під гарантійним обслуговуванням у цей періодязують безплатні роботи з усунення вад у роботі кондиціонера, що виникли з вини заводу-виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Канальний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 370 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 625 мм |
| Мін. температура на обігрівання | -7 °C |
| Площа | 160 м² |
| Тип компресора | Неінверторний кондиціонер |
| Тип фреону | R-410A |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1175 мм |




