Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "SKYLUX SKH-C48R3DI / SKH-U48HR3DI"
Уявіть собі оазу прохолоди в спекотний літній день або затишні тепло зимової пори.
Виробник заводу — Hisense 3 роки гарантії.
Діапазон роботи на тепло-25 °C...52 °C
Діапазон роботи на холоді -15°C.
Підігрів картера та піддона.
Чотирипотоковий розподіл повітря
Енергоефективність класу А++ зниження витрат електроенергії.
Режим охолодження, обігрівання, вентиляції й осушення для будь-якої пори року.
Інтеграція з Wi-Fi для дистанційного керування через смартфон.
ОСОБЕННОСТИ:
- Ефективне охолодження: Створення комфортного мікроклімату в будь-яку пору року.
- Енергоефективність: Інверторна технологія та фреон R32 забезпечують економне споживання електроенергії.
- Тиха робота: Низький шум для комфортної атмосфери.
- Рівномірний розподіл повітря: Немає протягів і зон із різною температурою.
- Естетичний дизайн: Непримітний монтаж і декоративна панель.
- Екологічність: використання фреону R32.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Рекомендована площа приміщення: 135 м2
- Обогрев: 16000 Вт
- Охолодження: 13500 Вт
- Фреон: R32
- Енергоефективність SCOP: 4,40 W/W
- Енергоефективність SEER: 6,10 Вт/Вт
- Рівень шуму внутрішнього блока: 48 дБ
- Витрата повітря внутрішнього блока (охолодження/огрівання): 2000/1750/1550 м3/год
- Вага внутрішнього блока без упаковки: 26 кг.
- Вага внутрішнього блока в упаковці: 32 кг
- Розмір внутрішнього блока без паковання: 840×272×840 мм
- Розмір внутрішнього блока в упаковці: 950×360×950 мм
- Рівень шуму зовнішнього блока: 57 дБ
- Вага зовнішнього блока без паковання: 83 кг.
- Вага зовнішнього блока в упаковці: 92 кг
- Діаметр мідної труби (рідкий/газ): 3/8"" / 5/8""
- Максимальна довжина магістралі: 75 м
- Максимальний перепад висот між блоками: 30 м
- Розмір зовнішнього блока без паковання: 900×1170×320 мм
- Розмір зовнішнього блока в упаковці: 970×1300×430 мм
- Температурний діапазон роботи для обігрівання: -25 °C...+52 °C
- Температурний діапазон роботи для охолодження: -15°C...+52°C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyLux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 272 мм |
| Гарантія | 60 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 840 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 48 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -25 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 13,5 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 16 кВт |
| Площа | 140 м² |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 48 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 840 мм |



