Ефективний привод
Стельовий внутрішній блок кондиціонера вирізняється простим, але стильним дизайном і високою продуктивністю. Він гармонійно вписується в будь-яке робоче приміщення й забезпечує швидке охолодження великого приміщення.
Потужне та швидке охолодження великих приміщень
Висока продуктивність охолодження, що забезпечується стельовим кондиціонером, дає змогу швидко охолодити повітря у великому приміщенні. Кондиціонер здатний доставити охолоджене повітря на відстань до 15 м.
Безшумна робота
Новий кондиціонер створює комфортнішу робочу атмосферу в приміщенні. Збільшена площа лопатей вентилятора, один електромотор і вдосконалений дизайн вентилятора зменшує рівень робочого шуму, порівнюючи з попередніми моделями.
Простий і унікальний дизайн
Кондиціонер — це один із найнеобхідніших деталей сучасного робочого приміщення й має тішити око! Додатковим елементом кондиціонера є простий, інформативний і зручний дисплей, що показує поточний режим роботи.
Фільтр із сигналізацією наявності пилу + Virus Doctor
Він обладнаний датчиком забруднення фільтра, що контролює робочий його ресурс і об'єм продувного через фільтр повітря й запобігає користувача про потребу його очищення. Крім того, опційна система Virus Doctor дає змогу видалити до 99.7% алергенів та інших шкідливих для здоров'я домішок.
Великий перепад висот (до 15 м)
Перепад висоти між зовнішнім і внутрішнім блоком кондиціонера може досягати 15 м, що вище на два поверхи, порівнюючи зі звичайними кондиціонерами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 675 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 235 мм |
| Клас енергоефективності | A |
| Маркування кондиціонера | 36 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 15,5 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 12 кВт |
| Площа | 100 м² |
| Споживана потужність | 4,7 кВт |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-410A |
| Функції | wi-fi керування (опція) |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1650 мм |








