Опис товару "Samsung Касетні Premium Inverter"
"PREMIUM касетного типу
*Додатково комплектується: панеллю та системою керування (інівідуальний дротовий або бездротовий пульт, центральний пульт або Wi-Fi модуль на кілька систем). Дивіться розділ "Опції"
PC4NUNMAN | Панель декоративна кас. 360, кругла біла
PC4NUDMAN | Панель декоративна кас. 360, квадратна біла
PC4NBNMAN | Панель декоративна кас. 360, кругла чорна
PC4NBDMAN Панель декоративна кас. 360, квадратна чорна
Подавання повітря на 360° без розподільних заслінок (ефект Коанди);
Інверторний компресор;
Елегантний дизайн;
Рівномірна циркуляція повітря й охолодження в кожній точці;
Кілька режимів дифузії повітря;
Найпростіше й інтуїтивно зрозуміле керування;
Клас енергоспоживання SEER A++;
Хладагент R32;
Вентилятор з інверторним двигуном;
без втрати навантаження;
Вбудований дренажний насос для конденсату;
Додатково комплектується панеллю та системою керування (індивідуальний дротовий або бездротовий пульт, центральний пульт або модуль Wi-Fi на кілька систем).





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 66 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 1000 мм |
| Клас енергоефективності | A |
| Маркування кондиціонера | 48 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 18 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 15,5 кВт |
| Площа | 140 м² |
| Споживана потужність | 5,4 кВт |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Функції | wi-fi керування (опція) |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1000 мм |








